Przegląd europejskich pucharów: Hiszpania vs Chorwacja

16 czerwca
Przegląd europejskic... image

Hiszpania może daleko posunąć się w europejskich pucharach

Wybór Luisa de la Fuente gwałtownie rozwiał jego wątpliwości. The Reds pokonali Chorwację 3: 0, co nie jest łatwe do osiągnięcia dzięki bardzo intensywnemu meczowi, w którym wiedział, jak zrobić to, co powinien w odpowiednim momencie.

Cichy Start i mistrzowskie uderzenie

Hiszpania zaczęła spokojnie, dzieląc prowadzenie z Chorwacją na początku i przerwała mecz, gdy Morata strzelił gola przy pierwszych rundach. Ten Gol otworzył wynik, a następnie bramki Fabiana Ruiza z rzutów karnych i Dani Carvajal w pierwszej połowie. W ciągu 45 minut Hiszpania uderzyła w stół i uciszyła 50 000 Chorwackich kibiców.

Bezbłędna Wydajność

Hiszpania spisała się znakomicie w swoim debiucie w Niemczech. Unai Simon był bardzo dokładny na mecie w Chorwacji i zauważono pozytywne punkty, takie jak ponowne spotkanie z bramką Moraty, płynne połączenie na prawym skrzydle między Carvajalem i Laminem oraz poczucie, że każdy gracz może wejść do gry w dowolnym momencie bez obniżania poziomu drużyny.

Przekierowanie Jamal - Chorwacja

Za nami również trudności z etykietowaniem, które skazały nas na porażkę w Katarze. Ten występ daje powody do zaufania tej drużynie, która przekonująco pokonała najtrudniejszego rywala w swojej grupie i zajęła swoje miejsce wśród faworytów tych mistrzostw Europy.

Na pamiątkę pozostaje debiut najmłodszego piłkarza w historii europejskich pucharów Lamina Jamala. W wieku 16 lat jego premiera była daleka od pokazowej. Mecz otwarcia W Rocafond był udręką dla Chorwacji, która nie wiedziała, jak powstrzymać młodego Hiszpana. Ponadto stał się najmłodszym, który udzielił pomocy. Dwa kolejne rekordy dla jego kolekcji.

Nadchodzące Testy

Przed nami jeszcze Włochy I Albania, mecze, z którymi Hiszpania zmierzy się dziś w spokojnym otoczeniu, z pierwszymi trzema punktami i trzema bramkami, które wysadzą czerwoną linię. Ogromna radość dla 12 000 hiszpańskich kibiców, którzy przybyli na Igrzyska Olimpijskie do Berlina, którzy razem z Olesem skandowali grę "The Reds" i żegnali się z miłością z Moratą, gdy musiał zostać zastąpiony uderzeniem. Debiut Rondondo w Hiszpanii.