Divi arestēti laupīšanas vietā Alikantē

Iespējamie zagļi pēc kaimiņa brīdinājuma paslēpās skapī un dušas kabīnē. Valsts policija ir aizturējusi divus vīriešus, kuri tika pieķerti mājā Alikantē, kuru, iespējams, grasījās aplaupīt.

Vīrieši arestēti nozieguma vietā Alikantē

Notikumi risinājās 30. martā, kad Alikantes provinces policijas departamenta Civilās drošības brigādes darbinieki atbildēja uz ziņojumu, kurā zvanītāja 091 ziņoja, ka viņas kaimiņu mājā notiek zādzība.

Pēc šīs pilsoņa teiktā, kad viņa dzirdēja skaļu klauvējienu no nolaišanās, viņa mēģināja paskatīties uz notiekošo caur skata caurumu, taču kāds to aizvēra un neļāva viņai redzēt, kas notiek. Pēc dažām minūtēm viņa mēģināja noskaidrot, kas noticis, šoreiz pamanot, ka kaimiņu durvis ir vaļā, kas viņu pārsteidza, jo atcerējās, ka viņi tobrīd bija prom, tāpēc nolēma zvanīt 091.

Ierodoties notikuma vietā, policisti pamanīja, ka durvis jau bija aizvērtas un grīdas slēdzene ir nolauzta, tāpēc viņi devās pārmeklēt mājas iekšienē, kur atrada paslēpāmies divus vīriešus, 27 un 29 gadus vecus. attiecīgi skapī un dušas kabīnē.

Aizturētie, pateicoties iedzīvotāju sadarbībai un operatīvai policijas iejaukšanās, tika notverti pirms nozieguma izdarīšanas, tāpēc Valsts policija iesaka jebkāda veida nozieguma atklāšanas gadījumā zvanīt pa tālruni 091.