Alicantes toimunud röövimise sündmuskohal arreteeriti kaks isikut

Väidetavad vargad peitsid end pärast naabri hoiatust kappi ja dušikabiini. Riiklik politsei arreteeris kaks meest, kes tabati Alicantes ühest majast, mida nad väidetavalt röövima kavatsesid.

Alicantes kuriteopaigal vahistatud mehed

Sündmused leidsid aset 30. märtsil, kui Alicante provintsi politseiosakonna tsiviiljulgeoleku brigaadi liikmed vastasid sõnumile, milles numbril 091 helistaja teatas, et tema naabrite majja toimub sissemurdmine.

Selle kodaniku sõnul püüdis ta maandumisplatsilt valju koputust kuuldes toimuvat läbi piiluava vaadata, kuid keegi sulges selle ega lasknud tal toimuvat näha. Mõne minuti pärast püüdis ta juhtunut välja selgitada, kuid seekord märkas, et naabrite uks oli lahti, mis üllatas teda, kuna ta mäletas, et nad olid sel ajal eemal, mistõttu otsustas ta helistada numbril 091.

Sündmuskohale jõudes märkas politsei, et uks oli juba suletud ja põranda lukk katki, mistõttu asuti majast läbi otsima, kust leiti end peitmas kaks meest, vanuses 27 ja 29 aastat. vastavalt kapis ja dušikabiinis.

Arreteeritud tabati tänu kodanike koostööle ja politsei kiirele sekkumisele enne, kui nad jõudsid kuriteo toime panna, mistõttu soovitab politsei mis tahes liiki kuriteo avastamisel helistada numbril 091.