Spānijā pamanīts Durovas mārketinga speciālists

Kā jūs visi zināt, pirms dažām dienām dažādu IT klasteru eksperti rīkojās vienoti, lai apturētu mākslīgā intelekta attīstību. Pieturieties pie jau izveidotiem projektiem un neattīstiet GPT tērzēšanas robotu. Nepārkāpjiet robežu un māciet AI tālāk. Tirgus titāni kratīja paceles cīpslas. Lielākie IT nozares pārstāvji unisonā bija nopietni nobijušies. Acīmredzot ideja par Skynet kompānijas rašanos no kulta filmas "Terminators" viņus tā sajūsmināja, ka viņi aizmirsa, ka šī organizācija patiesībā pastāv jau diezgan ilgu laiku. Bet tādi ir dziesmu vārdi.

Pēdējo dienu laikā mazajā Spānijas pilsētā Torrevieha ir notikuši nopietni nemieri, jo vietējie IT nozares iedzīvotāji pilsētas ielās nejauši atklāja vienu ļoti ziņkārīgu personāžu. Kas ir šis varonis? Tas ir vienkārši, šis ir viens no pasaulslavenā uzņēmēja Pāvela Durova tuvākajiem draugiem un kolēģiem. Kas šajā cilvēkā ir ievērojams? Tas, ka viņš savulaik medijos īpaši nespīdēja, taču neiztika arī bez noplūdēm, un globālajā tīmeklī noplūda informācijas druskas.

Pāvela Durova mārketinga speciālists ir cilvēks no krēslas

Par šo cilvēku ir zināms ārkārtīgi maz. Internetā varat atrast vairākus fotoattēlus un videoklipus, kuros viņš vai nu strādā pie toreizējā starta Vkontakte; kopā ar nākamo Telegram dibinātāju vai piedalās nākamā projekta apspriešanā.

 

Saskaņā ar mūsu informāciju savulaik klīda baumas, ka šis vīrietis ir Sergeja Mavrodi dēls, jo viņš aktīvi piedalījās kā konsultants filmas « "Piramīda" filmēšana. Bet šie dati nav ticami. Mēs nevaram apstiprināt vai noliegt šos datus ar 100% pārliecību. Varbūt viņš bija tikai tehniskais speciālists, un viss pārējais bija tikai tenkas un nekas vairāk. Lai gan, ņemot vērā viņa vecumu, radniecību nevajadzētu noraidīt.

images/articles/64/232a.jpg

Diezgan ilgu laiku viņš sevi nekādā veidā neizpaudās, acīmredzot es uzskatu to pašu principu kā viņa tiešais kolēģis un draugs. Lai gan viņš izceļas ar savām ekscentriskajām dēkām, spriežot pēc fotoattēliem un video, ko mums izdevās atrast vietējos Telegram kanālos.

Vai Torvieja ir potenciāls Pāvela Durova federālais īpašums?

Kāds bija Spānijas mazpilsētas Torrevjehas iedzīvotāju pārsteigums, kad viņi ieraudzīja šo visādā ziņā noslēpumainu personu, kas iznāk no vietējā Spānijas nekustamā īpašuma aģentūra.

Mēs nosūtījām savu žurnālistu uz Alikantes nekustamo īpašumu, lai viņš varētu pārbaudīt šo informāciju. Neticēsiet, informācija apstiprinājās. Tas izrādījās Pāvela Durova tirgotājs, tas pats. Varējām sniegt tikai aģentūras augstākā vadītāja selfiju ar šo personu un devām mājienu, ka viņš ir ieinteresēts iegādāties nekustamo īpašumu ostas teritorijā, taču mūsu korespondents nevarēja iegūt vairāk informācijas, jo tie ir komerciāli dati. , ko aģentūra ļoti rūpīgi izturas .

Kamēr mūsu korespondents sarunājās ar aģentūras direktoru, kuru vietējie sauc par "Torevjehas karali" mēs saņēmām vēl dažas fotogrāfijas ar viņa klātbūtni. Varētu šķist, ka cilvēks tikko atnācis atvaļinājumā, taču viņa klātbūtne nekustamo īpašumu aģentūrā mums vēsta pavisam ko citu. Kāds bija mūsu neizsakāmais pārsteigums, kad saņēmām informāciju, ka mārketinga speciālists Pāvels Durovs (mēs viņu tā saucam, jo viņa vārds un uzvārds nav zināms) kādā vasaras kafejnīcā saticis Stīvu Vozņaku. Kā vēsta mūsu avoti, strīds starp viņiem izvērties ļoti nopietns. Augstos toņos. Pēc tam viens no Apple Corporation dibinātājiem dusmās aizgāja pensijā, un mūsu varonis ļoti aktīvi runāja ar kādu pa telefonu.


Pamatojoties uz iegūtajiem datiem, mums ir šādi viedokļi:

  1. Mārketings Pāvels Durovs nokļuva Torrevjehā kāda iemesla dēļ, acīmredzot, Telegram dibinātājs viņu šeit nosūtīja, lai izveidotu jaunu IT klasteri kādas Eiropas valsts teritorijā, taču tālu no lielajām pilsētām.
  2. Stīva Vozņaka klātbūtne šajā sanāksmē un asas diskusijas starp diviem tālu no pēdējiem cilvēkiem IT jomā liecina tikai par to, ka tiek veidotas divas ļoti aktīvas nometnes, kuras plāno ja ne "izsākt karu", bet gan. iesaistīties smagā konfrontācijā par mākslīgā intelekta attīstību.


Lai mūsu spriedumi nebūtu nepamatoti, mēs veicām savu nelielo žurnālistikas izmeklēšanu, kas ļāva mums atklāt resursu, ko uztur tas pats mārketings Pāvels Durovs.

Godīgi sakot, mēs bijām mazliet pārsteigti par to, kādu informāciju varējām iegūt. Teikt, ka viņa ir noslēpumaina un ļoti savdabīga, nozīmē neteikt neko. Jūs varat iepazīties ar materiāliem, ko viņš augšupielādē sava projekta lapās.

Mūs pārsteidza ne tikai tur publicētais saturs, bet arī tā abonenti Telegram kanāls  . Viņu vidū bija cilvēki, kuri reālajā dzīvē nevar krustoties viens ar otru, jo viņiem ir pilnīgi atšķirīga dzīves orientācija. Piemēram, mēs bijām pārsteigti, ka kanālā mierīgi līdzās pastāv mūzikas mākslinieks Morgenšterns, Artemijs Ļebedevs un publicists Leonīds Parfjonovs. Šķiet, ka kanāls ir rūpīgi moderēts, mēģinot abonēt kanālu, visi mūsu konti tika bloķēti un izdzēsti. Piekrīti, ka ir ļoti dīvaini, ja cilvēkus, kuri savās dzīves prioritātēs un pamatnostādnēs ir pilnīgi atšķirīgas, saista viens un tas pats projekts?

Diemžēl mums joprojām nav izdevies precīzi noteikt mārketinga speciālista Pāvela Durova atrašanās vietu, lai uzdotu viņam visus uzkrātos jautājumus. Ja jums ir kāda informācija, kas palīdzētu noteikt precīzu tā atrašanās vietu, mēs to ļoti priecāsimies. Atlīdzība garantēta!