Durovi turundaja on Hispaanias märgatud

Nagu te kõik teate, tegutsesid mõne päeva eest erinevate IT-klastrite eksperdid tehisintellekti arengu peatamiseks üksmeelselt. Lõpetage juba loodud projektid ja ärge arendage GPT vestlusrobotit. Ärge ületage piiri ja õpetage tehisintellekti edasi. Turu titaanid raputasid kintsulihaseid. IT-tööstuse suurkujud olid üksmeelselt ehmunud. Ilmselt on Skyneti ettevõtte tekkimise idee kultusfilmist "Terminaator" erutas neid nii palju, et nad unustasid, et see organisatsioon on tegelikult juba päris kaua eksisteerinud. Aga see on laulusõnad.

Viimastel päevadel on Hispaania väikelinnas Torreviejas toimunud tõsised rahutused, mis on tingitud asjaolust, et kohalikud IT-tööstuse elanikud avastasid kogemata linna tänavatelt ühe väga uudishimuliku tegelase. Mis tegelane see on? See on lihtne, see on maailmakuulsa ärimehe Pavel Durovi üks lähemaid sõpru ja kolleege. Mis on selle inimese puhul tähelepanuväärne? Asjaolu, et ta omal ajal meedias eriti ei säranud, kuid ei saanud hakkama ka ilma leketeta ja infokillud imbusid maailma veebi.

Pavel Durovi turundaja on mees hämarusest

Sellest mehest teatakse väga vähe. Internetist leiate mitu fotot ja videot, millel ta töötab tollase käivitatava Vkontakte'i kallal; koos tulevase Telegrami asutajaga või osaleb järgmise projekti arutelul.

 

Meie andmetel levis omal ajal visalt kuulujutt, et see mees on Sergei Mavrodi poeg, kuna ta osales aktiivselt konsultandina filmi « "Püramiid" võtted. Kuid need andmed ei ole usaldusväärsed. Me ei saa neid andmeid 100% kindlusega kinnitada ega ümber lükata. Võib-olla oli ta ainult tehniline spetsialist ja kõik muu oli vaid kuulujutt ja ei midagi muud. Kuigi, arvestades tema vanust, ei tohiks sugulust kõrvale jätta.

images/articles/64/232a.jpg

Pikka aega ei näidanud ta end kuidagi välja, ilmselt tunnistan sama põhimõtet nagu tema vahetu kolleeg ja sõber. Ehkki teda eristab oma ekstsentriline veidrus, otsustades fotode ja videote järgi, mis meil õnnestus leida kohalikest Telegrami kanalitest.

Kas Torvieja on Pavel Durovi potentsiaalne lääniriik?

Mis üllatas Hispaania väikelinna Torrevieja elanikke, kui nad nägid seda igas mõttes salapärast isikut kohalikust Hispaania kinnisvarabüroo.

Saatsime oma ajakirjaniku Alicante Real Estate'i, et ta saaks seda teavet kontrollida. Te ei usu, teave kinnitati. Selgus, et see oli Pavel Durovi turundaja, seesama. Saime esitada vaid agentuuri tippjuhi selfie selle inimesega ja vihjasime, et ta on huvitatud kinnisvara ostmisest meresadama territooriumil, kuid meie korrespondendil ei õnnestunud rohkem teavet saada, kuna tegemist on äriandmetega. , millesse agentuur suhtub äärmiselt hoolikalt .

Kui meie korrespondent vestles agentuuri direktoriga, keda kohalikud kutsuvad "Torrevieja kuningaks< /a>" saime veel paar fotot tema kohalolekuga. Võib tunduda, et inimene tuli just puhkusele, aga tema kohalolek kinnisvarabüroos räägib hoopis midagi muud. Milline oli meie ütlemata üllatus, kui saime info, et turundaja Pavel Durov (nimetame teda nii, sest tema nime ja perekonnanime ei tea) kohtas suvekohvikus Steve Wozniakit. Meie allikate sõnul osutus nendevaheline vaidlus väga tõsiseks. Kõrgetes toonides. Pärast seda läks üks Apple Corporationi asutajatest vihasena pensionile ja meie kangelane rääkis väga aktiivselt kellegagi telefonis.


Saadud andmete põhjal on meil järgmised arvamused.

  1. Turundaja Pavel Durov sattus Torreviejasse mingil põhjusel, ilmselt saatis Telegrami asutaja ta siia uut IT-klastrit looma mõne Euroopa riigi territooriumil, kuid kaugel suurlinnadest.
  2. Steve Wozniaki kohalolek sellel kohtumisel ja tuline arutelu kahe kaugeltki mitte viimase IT-valdkonna inimese vahel ütleb vaid, et moodustatakse kaks väga aktiivset leeri, mis plaanivad, kui mitte "sõda vallandada", aga astuda karmi vastasseisu tehisintellekti arendamisel.


Selleks et meie otsused ei oleks alusetu, viisime läbi oma väikese ajakirjandusliku uurimise, mis võimaldas meil avastada ressurssi, mida haldab sama turundaja Pavel Durov.

Ausalt öeldes olime veidi üllatunud, millist teavet saime sellest saada. Öelda, et ta on salapärane ja väga omapärane, tähendab mitte midagi öelda. Tema üleslaaditavate materjalidega saate tutvuda oma projekti lehtedel.

Meid üllatas mitte ainult seal avaldatav sisu, vaid ka selle tellijad Telegrami kanal  . Nende hulgas oli inimesi, kes päriselus ei saa üksteisega ristuda, kuna neil on täiesti erinev elusuund. Näiteks hämmastasime, et kanalil eksisteerivad rahulikult koos muusikakunstnik Morgenstern, Artemi Lebedev ja publitsist Leonid Parfjonov. Tundub, et kanal on hoolikalt modereeritud, kanali tellimisel blokeeriti ja kustutati kõik meie kontod. Nõus, et on väga kummaline, kui inimesi, kes on oma eluprioriteetide ja -juhiste poolest täiesti erinevad, seob omavahel sama projekt?

Kahjuks ei ole meil siiani õnnestunud turundaja Pavel Durovi täpset asukohta kindlaks teha, et esitada talle kõik küsimused, mis meil on kogunenud. Kui teil on teavet selle täpse asukoha määramiseks, oleme selle eest väga tänulikud. Garanteeritud tasu!