Edu ajalugu - Vadim Nay

Vadim Nay emigreerus väikese rahaga noores eas Costa Blancasse. Täna on noor Saksa ettevõtja Alicante Real Estate'i tegevdirektor ja partner – edulugu otse pildiraamatust

Tööta seal, kus teised puhkavad. Vadim Nay jaoks on see viimased seitse aastat olnud tema uus argipäev. „Ma emigreerusin Torreviejasse, taskus vaid 1000 eurot,” ütleb dünaamiline noor ettevõtja. Juuli 2017: Lõuna-Costa Blanca rannalinnas valitses lust, sagimine ja lust. Nagu igal suvel, kui puhkajad Hispaaniast ja mujalt maailmast tähistavad Hispaania Vahemere rannikul päikest, merd ja liiva.

“Ma olin noor,” ütleb Vadim, „ja ma just hakkasin pidutsema!” Tema säästud olid peagi kadunud. Vadim otsis tööd. „Võiksin alustada nurgatagusest supermarketist, sorteerida riiuleid, teha panipaiku, mõne euro eest käepärast.” See oli tema jaoks tema elu raskeim aeg. Aga ta ei kahetse midagi ja teab; täna omast kogemusest: „Minult küsitakse sageli, kas emigreerumine pole keeruline. Seejärel julgustan inimesi võtma riske oma mugavustsoonist välja. Saate igal ajal sammu tagasi minna. Aga kui midagi naudid, pead edasi liikuma.”

Tagasivaade. Esimesest poemüüja palgast suunas Vadim 30 eurot ja läks kasiinosse pokkeriturniirile. “Mulle meeldib malet ja pokkerit mängida,” ta ütleb. Mõlemad treenivad loogilist ja strateegilist mõtlemist. Juhuse jõu vastu, sest ka õnne saab arvutada ja ka pokker on arenenud tõenäosusteooria. Vadim on üks parimaid mängijaid. Järeldus? Ta saavutas esikoha, võitis karika ja 1200 euro suuruse preemia. “Helistasin supermarketisse ja tühistasin selle.“

Alicante kinnisvara

Vadim mõistis kiiresti, et Costa Blanca kinnisvaraturg on kogu piirkonna majandusmootor. “Jah, Marbella ja Costa del Sol, ka Baleaarid on ülehinnatud, aga Costa Blancal saab sellega võrreldes osta väga ilusaid kinnisvara poole odavamalt.” Vastuseks kohalikele maakleritele esitatud taotlustele sai ta ainult ühe pakkumise, kuigi „halvimatel võimalikel tingimustel”. Tema hinnang: „Muidugi, ma ei osanud tol ajal peaaegu üldse hispaania keelt, ainult ´Buenos días´ ja ´Una Cerveza por favor”. Aga saksa, inglise ja vene keele valdaja, tema vanavanemad olid pärit Venemaalt. “See oli minu jaoks hea baas!“

Nüüd oli saksa emigrant tõusuteel. Vaid aasta agentuuris, kus ta müüs oma esimesed kinnisvarad. Seejärel asutas ta koos arvutiteadlasega internetis kinnisvaraportaali. Lõppude lõpuks: “Rääkisin nüüd hispaania keelt ja tundsin Hispaania kinnisvaraturgu.“

Tema kohtumine Rainer Schmitziga, Alicante Real Estate'i asutaja La Matas, sai otsustavaks. Õnnelik kokkusattumus, nagu Vadim analüüsib. “Keskendusin puhkemajade üürimisele.” Õitsev turg Costa Blancal, tegelikult kogu Hispaanias. "Alustasime kuue kinnisvaraga, tänaseks on meil pakkumises üle 350 korteri, maja ja luksusvilla, mille eest hoolitseme ise.” Alicante Holiday on Lõuna-Costa Blanca puhkusekorterite turuliider ja monopolist. “Meie Alicante Holiday meeskond koondab professionaale, kes on spetsialiseerunud lühi- ja keskmise tähtajaga puhkuse üürimisele, majadele ja luksusvilladele,” ta selgitab kontseptsiooni. “Meie peamine eesmärk on pakkuda oma klientidele parimat võimalikku majutust, et nad saaksid end mugavalt tunda ja piirkonda avastada nagu kohalik.”

Palju tööd, ilma puhkusteta: Vadim oli 24 tundi ööpäevas ja seitse päeva nädalas hõivatud ja lükkas projekti edasi. Tema pühendumus tasus end ära.

"Täna olen Alicante Real Estate'i tegevdirektor ja partner," ütleb ta rõõmsalt. Käsikäes Rainer Schmitziga laienes ettevõte, mis hõlmab täna ka tööstuslikku pesulat (EcoBlanco) hotellidele ja restoranidele ning Alicante Autot, hiljuti avatud autode esindust koos Saksa meistermehaaniku Lars Kunzega. "Me loodame kiirusele, usaldusele ja usaldusväärsusele!"

Ärinäitajad räägivad enda eest. Nelja esindusega Torreviejas ja La Zenias kahekordistas ettevõte ühe aastaga käivet 1,5 miljonilt 3 miljoni euroni. "Tahame seda kasvu säilitada," nendib Vadim. Filiaalid on plaanis Valencias, Barcelonas ja Mallorcal. “Otsime ka ehitusele investoreid.” Tema moto: “Mida kiirem oled, seda kiiremini klient sind valib!”

Vadim pole reaalsuse haaret kaotanud. “Tegevdirektoritena me endale peaaegu midagi ei maksa, vaid investeerime kogu kasumi ärisse tagasi.” Ettevõte on end suurepäraselt positsioneerinud ka sotsiaalvõrgustikes, mis on Vadimi nõrkus. Olgu need rullid, võistlused või lühivideod: "Oleme oma kodulehe ühendanud Telegramiga, oleme väga aktiivsed Facebookis, YouTube'is, TikTokis ja Instagramis."

Hea sisu on strateegilise veebis kohaloleku jaoks oluline. Selleks, et sind nähakse, vajad kvaliteetset sisu nii oma sotsiaalmeedias, suhtekorralduses ja uute klientide hankimiseks kui ka pikaajalise kliendilojaalsuse tagamiseks.

Pärast seitset aastat võõrsil võtab Vadim Nay selle enda kogemuse põhjal kokku: "Soovin, et kui inimestel on unistus, siis nad liiguksid edasi!"