Nemokami autobusai jaunimui Alikantėje

Jaunesni nei 31 metų amžiaus žmonės Alikantėje galės naudotis jau galiojančiais FGV bilietais nemokamai keliauti Alikantės tramvajumi.

Jaunesni nei 31 metų asmenys, kurie reguliariai naudojasi Generalitat jurisdikcijai priklausančiu viešuoju transportu, dabar gali kreiptis dėl kelionių bilietų, kurie leis jiems nuo balandžio 7 d. keliauti nemokamai.

Nemokamas važiavimas autobusu Alikantėje

Pavyzdžiui, Alikantės provincijoje jaunieji naudotojai galės naudotis jau naudojamais FGV bilietais nemokamai keliauti Alikantės TRAM, nes jiems galios ta pati kortelė.

Jaunuoliai, dar neturintys FGV bilieto ir norintys keliauti tarpmiestiniais autobusais, važiuojančiais Alikantės didmiesčio zoną, šį nemokamą leidimą gali gauti FGV biuruose Alikantėje arba linijų koncesijos bendrovės (Vectalia) biuruose Santa Pola.

Pareiškėjai, norintys gauti laikiną leidimą, prašymo pateikimo metu turi būti jaunesni nei 31 metų ir turi pateikti galiojantį asmens tapatybės dokumentą, NIE arba pasą, kad patvirtintų, jog atitinka amžiaus reikalavimą.

Be to, jaunesni nei 14 metų asmenys, neturintys DNI, gali įrodyti, kad atitinka amžiaus kriterijų, naudodami šeimos knygą, taip pat turi pateikti SIP medicininę kortelę.

Šį nemokamą laikiną bilietą galima gauti iki balandžio 7 d., ty įsigaliojimo datos, ir per visą galiojimo laikotarpį, iki liepos 31 d., įprastais kiekvieno koncesininko bilietų ir kelių bilietų pardavimo kanalais.

Kiekviena koncesininkė išduos šiuos nemokamus leidimus ir perduos instrukcijas savo naudotojams. Kad tai padarytų, kai kurios įmonės planuoja paskelbti instrukcijas savo interneto svetainėje, o kitos visą reikiamą informaciją pateiks savo fizinėse patalpose, esančiose aptarnaujamose savivaldybėse.

Esami bilietai taip pat bus pritaikyti šiam nemokamo važiavimo laikotarpiui. Tai taikoma jaunimo ir studento abonementams, kuriems šiuo metu taikomos nuolaidos ir kurie veikia kaip kelionės bilietas ir nuo balandžio 7 d. Norintys gauti šiuos bilietus gali kreiptis internetu atitinkamos įmonės svetainėje.

Pakartokite 10 kelionių

Už laikiną bilietą naudotojai turi sumokėti užstatą, kuris bus grąžintas, jei per nemokamo bilieto laikotarpį jie vyks 10 ar daugiau kelionių. Užstatas už laikinąjį bilietą priklauso nuo kelionės nuo išvykimo iki paskirties vietos arba, jei taikoma, zonų deriniu.

Taigi, už keliones ne ilgesnes nei 25 kilometrus arba zoninį derinį reikia mokėti 10 eurų; 20 eurų – ilgesnėms nei 25 ir ne ilgesnėms kaip 50 kilometrų kelionėms arba daugiau nei vienos zonos deriniui; 30 eurų – kelionėms virš 50 ir ne daugiau 100 kilometrų ir 40 eurų – kelionėms virš 100 kilometrų. Užstato sumai taikoma tik daugiavaikėms šeimoms skirta nuolaida.

Jei naudotojas bilietą įsigijo naudodamas kredito kortelę, pinigai bus grąžinti automatiškai, be išankstinio prašymo, į kortelę, su kuria buvo pirktas bilietas. Pinigai bus grąžinti pasibaigus galiojimo laikui ir ne vėliau kaip per vieną mėnesį.

Užstato grąžinimas

Už grynuosius pinigus gautus bilietus naudotojas turi paprašyti grąžinti užstatą kasose, klientų aptarnavimo skyriuose ar bet kurioje kitoje naudos turėtojo šiuo tikslu suteiktoje garantinėje tarnyboje ne vėliau kaip per laikotarpį. vieną mėnesį nuo laikinojo transporto abonemento galiojimo pabaigos.

Jei laikinasis kelionės bilietas pametamas arba sugadinamas, naudotojas gali prašyti naujo laikinojo kelionės bilieto, atšaukdamas ankstesnį.