Pakrantės automobilių stovėjimo aikštelės išplėtimas Torrevjejoje

Šią savaitę prasidėjo Real Club Nautico de Torrevieja automobilių stovėjimo aikštelės vidaus esplanados išplėtimas. Numatoma darbų trukmė – vienas mėnuo. Dėl šios priežasties klubo narių automobilių stovėjimo aikštelės naudojimas saugumo sumetimais darbo metu bus ribojamas.

Real Club Nautico – Torevjeja

Darbų metu atvira automobilių stovėjimo aikštelė laikinai padidinta dvigubai. Darbo metu svarbu atkreipti dėmesį į technikos judėjimą ir sunkvežimių išvykimą. Ši plėtra yra dalis veiksmų plano, patvirtinto 2023 m. sausio mėn. neeiliniame narių susirinkime, kuriuo šiems darbams buvo patvirtintas 130 000 eurų biudžetas, į kurį įeina ir krano, kuris buvo šiose Žvejų gildijai priklausančiose patalpose, perkėlimas. į naują vietą šalia žuvų turgaus.

Užbaigus naują esplanadą, bus išplėsta vidinė automobilių stovėjimo aikštelė, kurios plotas bus 1100 m2 ir bus skirtas automobilių parkavimui. Šis padidinimas kompensuos automobilių stovėjimo vietų praradimą esplanadoje už klubo ribų dėl archeologinių darbų, kurie vyks iš karto užbaigus aikštelę.

Be to, išoriniame krašte bus įrengtos dvi valčių kopėčios, skirtos naudoti regatos komandoms, ir navigacijos kanalas priešais Tabarkerasą, kuris suteiks daug daugiau komforto ir manevringumo valtims ir irklinėms valtims.