Alicante kämpingud ootavad peaaegu 100% täituvust ülestõusmispühade nädalal

Alicante provintsi telkimisühendus loodab saavutada lihavõttepühade ajal ligi 100% täituvuse tänu headele temperatuuridele ja "heale rütmile" juba registreeritud broneeringud, mis moodustavad kruntidel 70 protsenti ja majades 85 protsenti.

Need üksikasjad lisatakse viimasel hetkel tehtud broneeringutele "üha enam" vastavalt Alicante Camping Associationi teisipäeval avaldatud avaldusele.

Laagri täituvus lihavõttepühadeks

Organisatsiooni president Sergio Gomez juhtis tähelepanu sellele, et sektor "peab tegelema üha enama viimase hetke broneeringutega", mis tähendab, et nende turistide käitumine sarnaneb "rohkem" hotellikasutajatele. Selles mõttes tõi ta välja, et kämpingukliendid "improviseerivad aina rohkem, ootavad pakkumisi ja jälgivad sihtkoha ilma viimase hetkeni."

Ta rõhutas ka, et ülestõusmispühad on "tavaliselt väga head rannikuäärsete sihtkohtade jaoks ja kõigi rannikuäärsete sihtkohtade pakutavate pakkumiste jaoks, provintsi lõunaosast põhjani." "Lisaks on provintsis ka huvitav kodumaine pakkumine, kus telkimine pakub väga huvitavaid loodusega seotud elamusi," rõhutas ta.

Lihavõttepühade turismiprofiili osas näitab assotsiatsiooni prognoos suuremat rahvusliku päritoluga turistide protsenti võrreldes teiste aastaaegadega, mil väliskliente on rohkem.

Gómez rõhutas, et Alicante provints on üle 28 000 asukohaga (7000 krunti ja 1500 suvilat) üks puhkajate lemmiksihtkohti kogu Hispaaniast. Lisaks lisas ta, et üks tegureid, mis "enim silma paistab" kämpingud Alicante, on selle "väärtuspakkumine ideaalne peredele, kus on tegevusi igas vanuses, troopilised basseinid ja veealad on avatud lihavõttepühadest". Need omadused on lisatud "suurepärasele" gastronoomia.

"Kahtlemata ootab meid ees suurepärane lihavõttenädal sektori jaoks, mis on oluline teiste turismisihtkohaga seotud sektorite jaoks, nagu restoranid, poed või vaba aeg. Lisaks aitab see meil järgmise suvehooajaga kursis olla,” võttis ta kokku.